Ayrı ve Havalı Kısa Saç Modelleri

Ayrı ve Havalı Kısa Saç Modelleri

Kısa saç modellerinin son yıllarda popülerliği git gide artıyor, yerli ve yabancı ünlüler de galalarda ve davetlerde birbirinden güzel kısa saç modelleriyle karşımıza çıkıyor.

Başta şunu belirtmeliyiz ki her saç modeli her kadına yakışamaz. Bu yüzden saç tipimize, yüz şeklimize ve tarzımıza kadar bir kısa saç modeli yeğlemek daha sonradan pişman olmamak için  önemlidir. Katlı kısa saç modelleri ister fazla kısa “pixie” ya da küt kesim saç modellerini tercih edin az daha her bayan için uygundur. Eğer ince telli ve düz saçlara sahipseniz saçlarınıza attırdığınız katlar, saçlarınızın fazla daha hareketli ve modern görünmesini sağlar. Kalın telli, kıvırcık veya dalgalı saçlara sahipseniz hafif ve uzun katlar saçlarınızı daha basit şekillendirmenize asistan olacaktır.

Gelelim popüler kısa saç trendlerine! Bob kesim saç modelleri ünlüler e dahil edinmek üzere epeyce popüler. Uzun bob kesim saç modeli ise stilini başkalaşmak isteyen oysa saçlarını fazla kısa tercih etmek isteyenler için ideal seçim olacaktır. Önü kısa arkası uzun saç modelleri ise hala hala böylece çok kadının severek kullandığı saç modelleri aralarında yerini alıyor.

İşte karşınızda birbirinden çağdaş ve şık kısa saç modelleri! Siz de galerimizdeki saç modellerinden ilham alarak kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

1. Kısa Dalgalı Saç Modeli

Kısa Saç Modelleri

2. Katlı Kısa Saç Modeli Hanımefendi

Kısa Saç Modelleri Bayan

3. Kısa Bob Saç Kesim

Kısa Saç Kesimleri

4. Bakışımsız Kısa Saç Modeli

Kısa Saç Modelleri Kadın

5. Dalgalı Kısa Saç Modeli

Bayan Kısa Saç Modelleri

6.

Kısa Saç Modelleri-6

7.

Kısa Saç Modelleri-7

8.

Kısa Saç Modelleri-8

9.

Kısa Saç Modelleri-9

10.

Kısa Saç Modelleri-10

11.

Kısa Saç Modelleri-11

12.

Kısa Saç Modelleri-12

13.

Kısa Saç Modelleri-13

14.

Kısa Saç Modelleri-14

15.

Kısa Saç Modelleri-15

16.

Kısa Saç Modelleri-16

17.

Kısa Saç Modelleri-17

18.

Kısa Saç Modelleri-18

19.

Kısa Saç Modelleri-19

20.

Kısa Saç Modelleri-20

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?