Kısa Saça Yakışan Saç Renkleri

Kısa Saça Yakışan Saç Renkleri

Kısa ama etkileyici görünüme sahip olacağınız saç renklerini Moda Lobisi olarak sizlere sunacağız. Ten rengine göre ayrı ayrı sizlere sunacağımız saç renkleri ile saçlarınızı çok daha canlı ve güzel göstermeniz mümkün.

Beyaz Tenli Kısa Saçlı Bayanlara Yakışan Saç Renkleri

Beyaz ten rengine ve kısa saçlara sahipseniz; sizin için en uygun saç rengi karamel tonları olacak. Karamel tonlarındaki saç rengi kısa saçınız üzerinde çok güzel bir duruş sergilerken, teninizle de uyumlu bir şekilde hoş bir hava yakalamanıza yardımcı olacak. Saçlarınız kulak hizasında kesilmiş ise; kahverengi tonlarını tercih etmeniz en uygunu olacaktır. Eğer 40 yaşın üstündeyseniz ve ten renginiz beyaz, saçlarınız da sarı ise; sizin için en uygun saç rengi sarı olmakta. Yaş ilerledikçe saçlar hem seyrekleşir, hem de beyazlaşır. Sarı renk bunun için en iyi kamuflaj yöntemdir.

Esmer Tenli Kısa Saçlı Bayanlara Yakışan Saç Renkleri

Esmer tenli ve kısa saçlı bayanlar için en uygun saç renkleri; kızıl, kestane tonları ve kahve tonları olmakta. Eğer saçlarınız omuz hizasında ise; kahve tonlarını yönelmeniz en doğrusu olacaktır. Uçlarına karamel tonlarında krep attırarak, daha cezbedici bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Buğday Tenli Kısa Saçlı Bayanlara Yakışan Saç Renkleri

Buğday tenli bayanlar, birçok alanda olduğu gibi saç renkleri konusunda da; hem esmer tenlilere, hem de beyaz tenlilere göre çok daha şanslıdırlar. Hem koyu, hem de açık renkler çok rahatlıkla buğday tenli bayanlarda tercih edilebilir. Buğday tenli ve kısa saçlı bayanlar; mavi, siyah, kül rengi gibi aralarında uçurum bulunan saç renklerinin hepsini rahatlıkla saçlarınıza uygulayabilir ve oldukça çekici bir görünüm yakalayabilirler.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?