Kışın şık olmanın yolları nelerdir?

Kışın şık olmanın yolları nelerdir?

Her mevsim kadın için şıklık ve moda çok önemlidir. Bu sezonda 2017/2018 Sonbahar-Kış sezonunun vazgeçilmez parçaları ile 7 adımda şıklığı yakalayabilirsiniz.

Kışın tarzınızı ön plana çıkarmanın bir diğer yolu ise özgür ve güçlü giyim tarzınızı ön plana çıkartmaktan geçmektedir! Son dönem modası olan 90’lı yılların izini taşıyan 2018 kış koleksiyonu arasında gömlekler ön planda. Kol detayları ve geometrik çizgi desenli gömlekler ön planda.

Bu yıl ki Sonbahar Kış 2017-2018 koleksiyonlarında zamansız feminen modellerin kumaşın dokusu her yıl farklı bir hale bürünmektedir. Bu yıl ki tercihinizi bu kumaşlar doğrultusunda tercih ederek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Geçtiğimiz sezon kışa damgasını buran peluş ve bohem tarzındaki tüylü montlar bu yılda popülerliğini koruyor. Hem tarzı hemde şıklığı yakalayabileceğiniz bu tarzı bu yılda kullanabilirsiniz.

Her yıl değişen renk ve desenler doğrultusunda bu ylda leopar, çiçek ve asimetrik desenlerin ön planda olduğu modellerle bu yıl modaseverlerin gözdesi olmuş durumda sizde tercihinizi bu desenler doğrultusunda giyinebilirsiniz.

2017-2018 Sonbahar Kış sezonunda 90’lardan esinlendiğimiz giyim tarzımızda ekose ceketler bir numarada yerlerini alıyorlar. 90’ların vazgeçilmez tarzı ekose ceketler bu yıl da karşımıza çıkmaktadır.

Sonbahar Kış sezonunda her ne kadar takı ön planda olmasa bile V yaka bluzlarınızı bu üçlü kolyelerle şıklığı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda dilek anlamı taşıyan yıldız kolye uçları oldukça popüler olan aksesuarlardır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?