Seksle ilgili 5 alışılmadık hakiki

Seksle ilgili 5 alışılmadık hakiki

Cinsel hayat deyince akıllara ilk gelen şeylerden biriside seks… Peki, seks hakkında ne değin bilgi sahibisiniz? Seksle ilgili olan 5 olağandışı ve bilimsel gerçekten daha sonra sizde fazla şaşıracaksınız.
Seksle ilgili 5 tuhaf gerçek

Kadınlar soyunduğunda, vücutlarının görünümüne dair endişelenmeye meyillidir. Bilim adamları, erkeklerin çıplak kadın resimlerine bakarken nereye odaklandıklarını gözlemledi ve zamanlarının çoğunu yüzlerini inceleyerek geçirdiklerini keşfetti. Erkekler kadınlar çıplakken yüzlerine bakmayı tercih ediyorlar.

Seksle ilgili 5 tuhaf gerçek

Penis boyutunun bir önemi yok

Erkekler penis boyutunun seks hayatında cinsel performansı etkilediğini düşünürler. Fakat artık rahatlamalarında üstünlük var. Çünkü enerjik orgazm ve etkin bir seks için penis boyutunun hiçbir önemi yokmuş

Seksle ilgili 5 tuhaf gerçek

İnsanların sevişme nedenleri farklı

Bilim insanlarına kadar seks yapmanın birçok sebebi var. Bunlardan birkaç tanesine ise şu şekilde; (kalori yanmak), önleyici (bir insanın başka biri ile seks yapmasını durdurmak), dini sebeplerden, övünmek için, sıkıldıkları için, stres atmak için, daha iyi uyumak gibi bir çok sebebi mevcut.

Seksle ilgili 5 tuhaf gerçek

Doğum denetim hapı kullanan kadınlar uyarı!

Doğum yoklama haplarında bulunan hormonal karışımların kadınların koku duyularını değiştirdiğine inanılıyor.  Koku duyusu ise bir ilişkide epeyce kayda değer… Bu nedenden dolayı birlikteliği arayan kadınların doğum denetleme hapı yerine diğer yöntemleri kullanmaları öğüt ediliyor.

Seksle ilgili 5 tuhaf gerçek

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?